Wiaty

Temat wiat na Skolwinie wypłynął na światło dzienne 18.08.2017, kiedy to ZDiTM publicznie ogłosił światu, że wiaty zostałe zakupione. Jako redakcja monitowaliśmy już w marcu o naprae lub wymianę skorodowanych wiat na Skolwinie. Minęły dwa lata i prawie 3 miesiące a temat wiat nie został zakończony.

Nie dość, że zditm jak to na miastowe urzędy przystało kupił na Skolwin, najgorsze z możliwych wiat (a na takiej Arkońskiej w lesie ustawia wiaty znane choćby z centrum (a takie, ze względu na to jak są usytowane niektóre przystanki, byłyby jak najbardziej wskazane u nas) to jeszcze nie potrafią ułożyć chodnika. 2 lata i 3 miesiące. Po licznych pismach, alertach, rozmowach telefoniczny z zditm, audycjach radiowych i zaklinaniu rzeczywistości pojawiły się zwiezione płyty chodnikowe i kopce piasku. Zapomnieli dostarczyć robotników do ułożenia i cementu do podsypki 😉 Tak sobie oczekują ku uciesz kotów, które mają nowe toalety aż się ktoś zlituje i zechce łaskawie ułożyć (o ile wcześnie ktoś ich nie ukradnie. Docierją do nas informacje o tyż, że grupa osób (notorycznie dyskredytująca wszystko co kolwiek ukaże się na naszej stronie) rozpowszechnia po Skolwinie o redakcji a dokładniej naczelnym naszego portalu informacje jakoby tylko gadał,że coś tam pisał w sprawie wiat a w rzeczywistości to tylko oni cokolwiek się odzywali. Tym samym zmuszają nas publicznie do wykazania skromne części korespondncji (całości nigdy nie ujawnimy bo nie ma takiej potrzeby) Jak można zobaczyć w odpowiedziach ZDiTM na pisma, które laskawie raczyli napisać, bo nie na wszystko odpowiadają w 2018 roku od końca marca już powinny być ułożone chodniki we wszystkich wiatach. Jak widać nie są.

Widać zditm a przez to i miasto (bo to zakład UM w Szczecinie) Są mistrzami pustych obietnic. Ale pewnie jak zostaną ułożone zaraz pojawią się publikacje tej grupy jakoby tylko dzięki nim i ich zaangażowaniu pojawił się w końcu chodnik, jak to czynią za każdym razem po naszych publikacjach. Nie upubliczniamy korespondencji by się chwalić a bronić. tego by się chwalić ale po to by odeprzeć ataki rozsiewane przez tę grupę skolwiniaków. . Niektórym jak widać gloria chwały niczym Cezrowi do życia jest niezbędna. Nam nie i przez to jesteśmy szczęśliwsi mogąc coś dla wspólnego dobra mieszkańców dopilnować. A niestety takich spraw jest przeogromnie dużo do załatwienia i dopilnowania. Jakby owa grupa tyleż samo energii włożyła w pracę nad nimi co w krytykowanie, obrażanie i zniesławianie (nie tylko redakcji skolwin.info) to pewnie Skolwin już dawno byłby doinwestowawany, remontowany co najmniej jak centrum miasta. Ale cóż jest jak jest i skutki każdy widzi…