Skolwińska Torpeda czyli Sylwia Stahowicz-Hawrylak

W sobotę dzielnie kibicowała i zagrzewała do walki naszych piłkarzy (dodać należy, że bramki wpadły dopiero po tym jak pojawiła się na stadionie) a w niedzielę odniosła kolenjny sukces.

Na Jasnych Błoniach odbył się już 11 Sanprobi Bieg Kobiet – 8 marca 2020. Wzięło w nim udział 2 tys kobiet ogółem. W Nordic Walking blisko 700 startujących. Sylwia była 4 w kategorii Open. Zajęła 1 miejsce w kategorii wiekowej i 1 Szczecinianka, no i 1 Skolwinianka cieszymy się z sukcesu, gratulujemy wyników i oczywiście samych najlepszości z okazji dzisiejszego święta

11 edycja SANPROBI Biegu Kobiet 2020 – Świętuj Dzień Kobiet tak, jak lubisz. Na biegowo 🙂
8 marca 2020 r. już po raz jedenasty odbył się na szczecińskich Jasnych Błoniach, by uczcić Dzień Kobiet na biegowo.

Do przebiegnięcia lub przejścia z kijkami była 5-kilometrowa trasa, taka sama jak w poprzedniej edycji, czyli dwie pętle prowadzące głównie alejkami parku Kasprowicza. Start i meta na Jasnych Błoniach. Dodatkowo odbyły się również biegi dziewczynek w różnych kategoriach wiekowych – MINI SANPROBI Bieg Kobiet.

SANPROBI Bieg Kobiet jest szczególny również dlatego, że żadna z jego uczestniczek nigdy nie przybiega na metę jako ostatnia. Organizatorzy gwarantują to co roku i dotrzymują słowa! Przegranych nie było. Na wszystkie Panie, które ukończyły bieg, czekały na mecie zasłużone medale i gratulacje.

SANPRROBI Bieg Kobiet
08.03.2020 r. – start i meta: Jasne Błonia, Szczecin
godz. 10.20 – biegi dziewczynek
godz. 11.00 – 5 km nordic walking
godz. 12.15 – 5 km bieg

www.biegi.sanprobi.pl
Organizator: Ruchowa Akademia Zdrowia , RAZ EVENT.
Wydarzenie współfinansowane przez Gminę Miasto Szczecin ze środków na realizację zadania publicznego w zakresie “Organizacja imprez sportowo – rekreacyjnych na terenie Gminy Miasto Szczecin”.

fot. nadesłane przez zawodniczkę