Rozbudowa obiektu OSiR na Skolwinie

Po wielu miesiącach uzgodnień i procedur formalnych ruszyły pracę związane z przygotowaniem terenu pod rozbudowę obiektu MOSRiR Skolwin przy Stołczyńskiej w Szczecinie. Tym samym przechodzimy od fazy uzgodnień do czynów.

Dokładnie rozpoczęła się wycinka drzew (głównie topoli), które były zlokalizowane za bramką od strony południowej boiska nr 1 (od strony szatni). Przypominamy, że w tym miejscu powstanie całoroczne boisko kryte zadaszeniem pneumatycznym wraz z zapleczem socjalnym oraz parkingi i droga dojazdowa, w tym do sektora dla kibiców gości.

Długo czekaliśmy na ten dzień, ale cieszę się że on w końcu nastał. Stopniowa poprawa infrastruktury sportowej to jeden z naszych priorytetów. Wszyscy kibice oraz zawodnicy już nie mogą się doczekać kiedy nowe obiekty będą gotowe i będą służyły przez kolejne lata sportowcom na północy Szczecina. Warto tu podkreślić także nieoceniony wkład i pomoc dyrektor MOSRiR w Szczecinie pani Bożeny Kowalewskiej, której determinacja pozwoliła rozpocząć prace zgodnie z zakładanym harmonogramem. Jestem przekonany, że jeżeli współpraca będzie wyglądała tak jak dotychczas to o realizację zarówno pierwszego jak i drugiego etapu możemy być spokojni – powiedział po rozpoczęciu prac Szymon Kufel, dyrektor sportowy Klubu.