26 kwietnia 2024

Nie mogło być inaczej. Inauguracyjne derby 3 ligi rozstrzygnięte na korzyść Świtu. 2:0 pewnie wygrał Świt z drużyną sąsiadujących ze Skolwinem Polic. Ten stadion jakoś nie służył do tej pory Świtowi ale dzisiaj został odczarowany. Pewna wygrana nad drużyną z budżetem o jakim nasz Skolwiński klub może jedynie pomarzyć (niestety miasto nie tylko o osiedle nie dba ale i klub po macoszemu traktuje) Na szczęście nasza drużyna nie ogląda się na to i pokazuje, klasę od samego początku. Miejmy nadzieję, że szczyt tabeli do końca sezonu będzie należał do świtu i awansujemy do wyższej ligi.

Póki co nasza jedenastka po ogromnej przebudowie pewnie punktowała po 1 bramce w każdej połowie. 1:0 w 21 minucie po strzale A. Nagórskiego 2:0 w 53 minucie pop strzale P. Krawca Po dzisiejszym meczu Duma Skolwina plasuje się na 6 miejscu w tabeli