26 maja wybory do PE – w tym roku Dzień Matki ma niestety polityczny wymiar

190 Szkoła Podstawowa Nr 9, ul. Dąbrówki 10, – Cegłówka, Kolejowa, Leśna, Łowiecka, Monterska, Morska, Nad Odrą, Zamknięta. Szkoła Podstawowa Nr 9, ul. Dąbrówki 10, 71-826 Szczecin

191 Dom Kultury „Klub Skolwin”, ul. Stołczyńska 163, – Celulozowa, Karpacka, Skwarna, Stołczyńska, Wodna.

192 Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy, ul. Kamienna 22, – Alabastrowa, Artyleryjska, Bernardyńska, Biwakowa, Ciesielska, Do Źródła, Głęboka, Górnicza, Huculska, Inwalidzka, Jasne Wzgórze, Kamienna, Łomżyńska, Łużycka, Melodyjna, Nad Bogdanką, Nad Koleją, Nowy Świat, Nowomiejska, Olchowa, Orłowska, Pancerna, Piechoty Łanowej, Porannej Rosy, pl. Ks. Henryka Świerkowskiego, Przęsocińska 1; 20, Plażowa, Saperska, Stolarska, Ułanów Krechowieckich, Wiązowa.

jeżeli ktoś nie chce wczytywać się w ulice można skorzystać z wyszukiwarki obwodów

Głosowanie w lokalach wyborczych odbywać się będzie w dniu 26 maja 2019 r. od godz. 7:00 do godz. 21:00

lista komitetów wyborczych, które zarejestrowały się w województwie lubuskim oraz zachodniopomorskim, czyli w 13 okręgu wyborczym w wyborach do Europarlamentu 2019.

  • Lista nr 1 – KWW Konfederacja Korwin, Braun, Liroy, Narodowcy (koalicja partii KORWiN, Ruchu Narodowego oraz organizacji Pobudka, Skuteczni i Federacji dla Rzeczypospolitej),
  • Lista nr 2 – KW Wiosna Roberta Biedronia,
  • Lista nr 3 – KWW Koalicja Europejska PO, PSL, SLD, .N, ZIELONI,
  • Lista nr 4 – KW Prawo i Sprawiedliwość,
  • Lista nr 5 – KKW Lewica Razem: Partia Razem, Unia Pracy, Ruch Sprawiedliwości Społecznej,
  • Lista nr 6 – KWW Kukiz’15.

Tutaj możemy zapoznać się z pełnymi listami poszczególnych partii i koalicji  

Ze Metropolii Szczecińskiej na listach znajdziemy:

Lista nr.1

  • pozycja 3 Joanna Szałata, specjalistka ds. rodziny ze Szczecina
  • pozycja 4 Estera Ślusarczyk, dietetyk z Gardna
  • pozycja 5 Klaudia Szenderowicz, asystentka prawny ze Szczecina
  • pozycja 6 Iwona Wawruszczak, inżynier ochrony środowiska ze Stargardu
  • pozycja 7 Jan Gładkow, nauczyciel z Gryfina
  • pozycja 9 Paweł Mazur, biotechnolog ze Szczecina

Lista nr 2

  • pozycja 3 – Małgorzata Prokop-Paczkowska, dziennikarka ze Szczecina
  • pozycja 6 – Wojciech Czypicki, przedsiębiorca ze Szczecina
  • pozycja 9 – Katarzyna Kotula, filolog angielski z Gryfina

Lista nr 3

  • Bartosz Arłukowicz, lekarz specjalista pediatrii ze Szczecina
  • Jarosław Rzepa, przedstawiciel władzy samorządowej – wicemarszałek ze Szczecina
  • Ewa Dudar, nauczycielka przedmiotów zawodowych ekonomicznych z Gryfina

Lista 4

  • Joachim Brudziński, parlamentarzysta ze Szczecina
  • Michał Jach, parlamentarzysta ze Stargardu
  • Małgorzata Jacyna-Witt, ekonomista ze Szczecina

Lista 5

  • Sebastian Bednarski, specjalista ds. stosunków międzynarodowych ze Szczecin
  • Joanna Wójcik, kulturoznawca ze Szczecina
  • Zofia Malisz, nauczycielka akademicka nauk technicznych ze Szczecina

Lista 6

Niestety Szczecin nie ma swojej reprezentacji na tej liście